Dieta i odchudzanie -

Tytuł:  Za dużo kilogramów
Autor:  Agnes
12.5.2010, 14:48
mam 177cm i waze xxx przelicznika, ktory gdzies tu znalazlam powinnam wazyc xxx musze zaczac walke z 18kilogramami. szukam tez xxx mi zapalu zawsze starcza na zbyt krotko. :D ' ale skoro juz sie obnazylam oficjalnie ze swoimi xxx sie bedzie xxx bylam duza i umiesniona. nogi mam mocne ze sciskaja kolanami czyjes nogi moge uniesc xxx to mis ie nie xxx najwiekszym problemem jest xxx dokladnie nie same dwa posladki tylko oponka na biodrach. moje wymiary to 110-87-xxx jestem jeszcze ;) xxx chcialabym byc xxx smuklejsza. niedawno uslyszalam o diecie niskoweglowodanowej i tak czytajac artykuly chyba to byl moj xxx podstawowki mieszkalam po internatach i akademikach na studiach, wiec zarcie bylo stolowkowe, a jak wiadomo- najtanszy i najwiecej na stolowkach bylo weglowodanow, ziemniakow i xxx skoad sie wzielo plus 18 wiem:). moj chlopak uwielbia slodycze, a ja uwielbiam mu pichcic xxx postanowilam ze w nastepne wakacje bede xxx szukam xxx i jeszcze xxx mieszkam w polsce ale w turcji, czyli warzyw mam pod dostatkiem i owowcow(ale te maja chyba powyzej 10g na 100g wic nie powinnam jesc?a ja tak uwielbiam brzoskwinie i winogrona, morele i gruszki), nie ma tu natomiast wieprzowiny ani oleju xxx wiem ze oliwa z oliwek zdrowsza :D ......zdaje sobie sprawe, ze ulubşona marchewka z groszk,em bedzie zakazana xxx :? ....czekam xxx jakby to xxx z przeciwnikami xxx bardzo. buzka

Tytuł:  Za dużo kilogramów
Autor:  ula
12.5.2010, 14:48
Chciałam Ci Tylko powiedzieć, jak schudniesz będziesz miała piękną sylwetkę, apopos klepsydry : wcięcie w talii. Trzymam kciuki

Odpowiedz:

Tytuł:
Autor:
Tekst:
Wpisz poprawną odpowiedz
aby wysłać wiadomość
Co lepiej pływa: kowadło czy rekin

Lista tematów: